Gençlik, Spor Ve Sağlıklı Yaşam Festivali Programı

18 Mayıs Perşembe

Pazar Alanı

18:00 Açılış

18:30 Personel Turnuvaları Ödül Töreni

19:00 Kalplerin Ritmi Çocuk Korosu

19:15 Karşıyaka Belediyesi Bale Gösterisi

19:30 Şavkar Cimnastik Gösterisi

19:45 Karşıyaka Belediyesi Latin Dansları Gösterisi

20:00 Karşıyaka Belediyesi Zumba Gösterisi

20:30 Karşıyaka Efsaneleri Gösteri Maçı – Karşıyaka Belediyesi Karşıyaka Efsaneleri Tesisleri

Rekreasyon Alanı

09:00 Sabah Sporu

19 Mayıs Cuma

Pazar Alanı

09:00 Carrera - Ft

10:00 Sportiva - Pilates

11:00 Macfit - Fit Dance

12:00 Sports İnternational - Pilates

13:00 Karuna Yoga - Nefes Terapisi

14:00 Medical Park Hastanesi / Kalp Sağlığı ve Hipertansiyon Semineri

14:45 Medical Park Hastanesi /Hayatım Senin Elinde Farkındalık Etkinliği

15:00 Medical Park Hastanesi / Sağlıklı Beslenme Semineri(Dyt. Fatma Baysal Yusuf)

16:00 İzmir Özel Ata Sağlık Hastanesi / Göz Sağlığı Semineri (Op. Dr. Tayfun Yeşilbalkan)

17:30 Kız Futbol Takımları Maçı – Deniz Spor Tesisleri

19:00 Şavkar Capoeira ve Gösteri Grupları

19:30 Medical Park Hastanesi Dans Topluluğu

19:45 Roof Top Dans Topluluğu

20:00 Konser – Liseler Arası Müzik Yarışması Dereceye Giren Gruplar

Medical Park Hastanesi

10:00-12:00 arası Kan  Şekeri Ölçümü

09:00-20:00 arası Tansiyon Ölçümü

16:00-19:00 arası Tanita Cihazı ile Vücut Kitle Endeksi Analizi

19:00-21:00 arası Cilt Bakımı

Şenay Akay Derma Estetik

12:00-20:00 arası Cilt Bakımı 

Koşukolik

13:00 – 15:00 – 17:00 Ayak Analizi

İzmir Kids Sports

11:00 İzmir Kids Sports – Çocuk Survivor Parkuru (Günboyu)

Denizkızı Sağlıklı Yaşam Kulübü

09:00-20:00 Omron Cihazıyla Yağ Ölçümü ve Vücut Kitle Endeksi Analizi

Rekreasyon Alanı 

09:00 Zumba

10:00 Bisiklet Turu ( Bostanlı Rekreasyon Alanı - Sasalı)

16:00 Ayak Tenisi

17:00 3x3 Basketbol

18:00 Sportiva - İnsanity 

19:00 Sports İnternational - Hiit

20:00 Carrera - Abs Burn

21:00 Macfit - Fit Dans

20 Mayıs Cumartesi

Pazar Alanı

09:00 Sportiva - Mix

10:00 Carrera Ft

11:00 Sports İnternational - Latino

12:00 Macfit – Pilates

13:00 Zumba Kids

13:30 Karşıyaka Belediyesi Cimnastik Gösterisi

14:00 Şavkar Cimnastik Gösterisi

14:30 Kalplerin Ritmi Çocuk Korosu

15:00 Karşıyaka Belediyesi Bale Gösterisi

15:30 Medical Park Hastanesi / Çocuklara El Hijyeni Semineri 

16:00 Türkiye Fizyoterapistler Derneği / Doğru Ellerden Doğru Nefes

17:00 Karuna Yoga (Temel Yoga Eğitimi)

18:00 Bilek Güreşi

19:00 Halk Oyunları Gösterisi

19:45 Sports İnternational Oryantal Ekibi

20:00 Zumba Party

Medical Park Hastanesi

10:00-12:00 saatleri arası /Kan şekeri ölçümü

16:00-18:00 saatleri arası Cilt Bakımı

09:00-20:00 arası Tansiyon Ölçümü

Şenay Akay Derma Estetik

12:00-20:00 arası Ücretsiz makyaj uygulaması ve makyaj uygulama tüyoları/make up artist İbrahim YILDIRIM eşliğinde

Koşukolik

13:00 – 15:00 – 17:00 Ayak Analizi

Denizkızı Sağlıklı Yaşam Kulübü

09:00-12:00 Omron Cihazıyla Yağ Ölçümü ve Vücut Kitle Endeksi Analizi

İzmir Kids Sports

11:00 İzmir Kids Sports – Çocuk Survivor Parkuru (Günboyu)

Rekreasyon Alanı 

09:00 Pilates

10:00 Bisiklet Turu (Bostanlı Rekreasyon - Sasalı)

11:00 Çocuk Koşusu / Kadın Koşusu (Koşukolik)

12:00 Model Araç (Gemi) Yarışı

18:00 Çim Voleybolu

18:00 Sports İnternational - Extreme Training

19:00 Macfit - Fit Attack

20:00 Carrera – Ft

20:30 Sportiva - İnsanity 

21:00 Strongman (Bench Press, Doğal Taş Kaldırma, Lastik Çevirme)

21 Mayıs Pazar

Pazar Alanı

09:00 Koşukolik - Soğuma Egzersizi

10:00 Sportiva - Pilates

11:00 Sports İnternational – Combat

12:00 Sağlık ve Bisiklet Semineri – Uzm. Dr. Cengiz Erten

13:00 Karuna Yoga - Kahkaha Yogası

18:00 Zumba Party

Medical park Hastanesi

09:00-18:00 arası Tansiyon Ölçümü

Şenay Akay Derma Estetik

12:00-20:00 saatleri arası Ücretsiz vücut analizi ve bilinçli egzersiz yapma  uygulamaları /Eğitmenler:Songül DAMAR ve Batıgül YILDIRIM

Koşukolik

13:00 – 15:00 – 17:00 Ayak Analizi

Denizkızı Sağlıklı Yaşam Kulübü

09:00-20:00 Omron Cihazıyla Yağ Ölçümü ve Vücut Kitle Endeksi Analizi

İzmir Kids Sports

11:00 İzmir Kids Sports – Çocuk Survivor Parkuru (Günboyu)

Rekreasyon Alanı

07:30 Koşukolik - Sabah Koşusu (Bostanlı Rek. Alanı – Sasalı - Bostanlı Rek. Alanı)

09:00 Macfit Gfx

10:00 Carrera Ft

10:00 Medical Park ‘Sağlığa Pedal’ Bisiklet Turu (Bostanlı Rek. Alanı – Sasalı)

11:00 Kano Gösterisi

20:30 Konser – Feridun Düzağaç