"Karşıyakalılara 5 Yıldızlı Hizmet"

Karşıyakalılara daha kaliteli ve çağdaş hizmet sunabilmek adına fark yaratan bir uygulamaya imza atarak, Bahriye Üçok Bulvarı’nda bulunan ana hizmet binamızın zemin katını halk için keyifli bir yaşam alanına dönüştürdük.

Belediyemizi ‘resmi daire’ algısından kurtarıp, kentin en büyük sivil toplum kuruluşuna dönüştürmeyi de amaçladığımız uygulama kapsamında ilk olarak girişte bulunan turnike ve bariyerleri kaldırdık. Bekleme salonumuzu yeniden dizayn ederek, yeşil - kırmızı renkleriyle kentin ruhuna uygun, modern oturma grupları yerleştirdik. Günlük gazete, dergi ve kitap köşeleri oluşturduk. Işıklı su perdesi ve botanik bahçesiyle, huzurlu bir ortam yarattık. Tüm binamız gibi, zemin katımızı da özel düzenlemelerle engelsiz hale getirdik.

Koda’dan Müzik Ziyafeti

Karşıyakalıları kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturmak amacıyla sergi salonu düzenledik. Karşıyaka Oda Orkestrası, her perşembe günü, iki saat boyunca vatandaşlara klasik müzik dinletisi sunmaya başladı. Zemin katta yer alan Halkla İlişkiler, Engelsiz Masa ve Muhtarlar Masası birimlerimizi de yenileyerek modern görünüme kavuşturduk.