Dolu Dolu Bayram Neşesi

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bayram kutlamalarını makamında kabul etmek yerine, belediyenin hizmet birimlerini ziyaret etmeyi tercih eden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, personelle tek tek bayramlaştı. 

Ramazan Bayramı’nda ilk kutlama saat 06.00'da Temizlik İşleri Şantiyesi'nde gerçekleşti. Temizlik personeli ile tek tek bayramlaşan Başkan Akpınar, mesai saatinde ise ana hizmet binası girişinde, başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte personeli karşıladı, tek tek tokalaştı. Daha sonra Zabıta Binası, Kent Konseyi ve şantiye tesislerinde de bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Belediye personeline tatlı ikram edildi, aile fotoğrafı çekildi. 

Bayram kutlamalarını belediye hizmet birimleri ile sınırlamayan Başkan Akpınar; hastane ve huzurevi ziyaretinde karanfil dağıttı. Çocuk yuvasındaki miniklere de oyuncak ve bayram elbisesi dağıtıldı. Başkan Akpınar, Latife Hanım Mahallesi'ndeki ev ziyaretinde ise 77 yaşındaki Servet Sesoğlu ile hasta yatağında bayramlaşarak, huzurlu ve mutlu bir bayram diledi.