Çocuk Kulübü Kurduk

Çocuklarımızın sosyal ve kültürel gelişimine katkı sunmak için kurduğumuz “Çocuk Kulübü”, kısa sürede yüzlerce üyeye ulaştı. Ücretsiz olarak üye olunabilen Karşıyaka Belediyesi Çocuk Kulübü bünyesinde, farklı ilgi ve beğeni alanlarına göre kurs ve atölyeler düzenleniyor. Çocuklarımızın el becerileriyle hazırlanan ürünlerden sergiler açılıyor, anne babaların da katıldığı eğlenceli yarışmalar gerçekleştiriliyor.

Çocuk projeleri ile tanınan ünlü isimlerle sohbet ortamları yaratılıyor. Çocuk Kulübü bünyesinde bir de çocuklara yönelik gazete çıkarılarak, çocukların okuma, yazma, hayal etme becerilerinin artması sağlanıyor. Kulüp etkinliklerine katılan çocuklar, kentlilik bilincini, dayanışmayı ve paylaşmayı öğreniyor.

Çocuk Kulübü’ne üye olan her çocuğumuza verilen üyelik kartı, Karşıyaka’daki onlarca mağazada indirimli alışveriş imkanı sağlıyor. Bu kart ile kapısına “Bu işyeri Çocuk Kulübü üyesidir” yazısı asılan anlaşmalı giyim mağazası, kırtasiye, oyuncakçı ve kitabevi gibi pek çok işyerinde değişen oranlarda indirimlerden yararlanılabiliyor. İsteyen her esnaf da bu kampanyaya katılabiliyor.