24.03.2016

Aktif Şehir’de Salon Futbol Turnuvası

Futbolun Yıldızları Bu Kez Salonda Ter Dökecek

Türkiye’nin Aktif Şehir unvanına sahip ilk belediyesi olan Karşıyaka Belediyesi, yeşil sahalara bir dönem damga vuran ünlü isimlerin de katılımıyla Salon Futbol Turnuvası düzenleyecek. Ergün Penbe, Ünal Karaman, Ali Tandoğan ve Kerem İnan gibi isimlerin yanı sıra Kaf Kaf'ın efsane futbolcuları bu kez salonda ter dökecek.

Futbolun Yıldızları Bu Turnuvada

26 Mart Cumartesi akşamı saat 19.00'da Karşıyaka Arena'da başlayacak turnuvaya, Karşıyaka'daki 11 Master Futbol Takımı katılacak. Müsabakalar Mayıs ayına kadar sürecek. Turnuvanın ilk maçında, yeşil sahaların tanınmış isimleri de forma giyecek. Recep Biler, Ergün Penbe, Ünal Karaman, Kerem İnan, Serkan Dökme'nin de aralarında yer aldığı eski ve yeni futbolcular ile Kaf Kaf'ın efsane isimleri Atilla Güneş, Rıza Tuyuran, Büyük Muharrem, Küçük Muharrem gibi isimler bu kez salonda ter dökecek.

Dans Gösterileri De Yapılacak

Hakem Yunus Yıldırım da müsabakalarda görev alacak. Maçlar her hafta Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak. Açılış etkinliğinde ayrıca dans gösterileri ve DJ performansları da sergilenecek.

"Herkesi Bekliyoruz"

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar "Aktif Şehir Karşıyakamızı, sporda bir marka kent haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ünlü futbolcuların desteği ve Kaf Kaf'ın efsane isimlerinin katılımı ile organize ettiğimiz salon futbol turnuvasına tüm Karşıyakalıları bekliyoruz" dedi.