01.05.2016

Bloggerlar Kent Tesislerine Hayran Kaldı

Karşıyaka Belediyesi şirketi Kent AŞ’nin Karşıyaka’ya kazandırdığı yeni tesislerden Kent Konsept Mutfak ve Kent Koop Gıda Market, İzmirli popüler internet kullanıcıları olan ‘bloggerları’ ağırladı. Hem keyifli hem de lezzetli bir akşam geçiren bloggerlar, tesislerin yeni nesil hizmet anlayışına tam not verdi.

Üreticiden Tüketiciye

İnternet üzerinde popüler olan ve dikkat çekici paylaşım ve tespitleriyle beğeni kazanan İzmirli bloggerlar, Mavişehir’deki eski Ocakbaşı Restoran’ın yerinde açılan Kent Konsept Mutfak ve Kent Koop Gıda Market’te bir araya geldi. Karşıyaka Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirilen ve üreticiden direkt tüketiciye, doğru fiyat temasıyla hizmet veren Kent Konsept Mutfak ve Kent Koop Gıda Market’te keyifli bir akşam geçiren bloggerlar, tesislerin özel ürün ve lezzetlerine hayran kaldı. Marketteki meyvelerle hazırlanan cevizli, havuçlu ve ananaslı kekler bloggerların vazgeçilmezi oldu. Konuklar; Alaçatı’nın özel lezzetleri arasında gösterilen damla sakızlı kurabiye ve ekşi mayalı ekmeklere de büyük ilgi gösterdi.

Yeni Nesil Hizmet Anlayışı

Kent Konsept Mutfak’taki değişim ve yeni nesil hizmet anlayışı bloggerlar tarafından büyük ilgi topladı. Restoranın ve bahçe kısmının ambiyansı çok beğenildi. Huzurlu ve sakin ortamda, otopark sorununun bulunmadığı bir mekanda yemek yiyip, alışveriş yapmanın keyifli olduğu konuşuldu. Konuklar, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı da tebrik etti.