17.01.2017

Çocuk Kulübü’nde Muhteşem Final

Hem Öğrendiler Hem Eğlendiler

Çocukların sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sunmak için çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi Çocuk Kulübü’nde kurs dönemi coşkulu bir törenle sona erdi. Eğlenceli Matematik, Eğlenceli Fen, İngilizce Drama ve Diksiyon gibi 11 ayrı dalda düzenlenen kurslara katılan 250 çocuk sertifika aldı. Çekilişle bisiklet ve tablet bilgisayar gibi çeşitli hediyeler de dağıtıldı. 

Sertifika Aldılar

Karşıyaka Belediyesi Çocuk Kulübü’nde 2016-2017 eğitim yılı ilk kurs döneminin tamamlanmasının ardından, Çarşı Kültür Merkezi’nde tören düzenlendi. Ekim ayında başlayan ücretsiz kurslarda yeteneklerini keşfetme ve geliştirme imkanı bulan 250 öğrenci, törende sertifikalarına kavuştu. Velilerin de katıldığı etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

Gösteriler Göz Doldurdu

Çocukların çizdiği resimler ve Eğlenceli Fen kursiyerlerinin deneysel çalışmaları ile sergiler açıldı. İngilizce drama gösterileri sunuldu, şiirler okundu. Bilim Kahramanları kursunun öğrencileri de kendi yaptıkları robotla sahnede gösteri yaptı. Sergiledikleri gösterilerle göz dolduran kursiyerler, törende çekiliş heyecanı da yaşadı. Çocuklara bisiklet ve tablet bilgisayar gibi çeşitli hediyeler verildi. Salonu dolduran veliler de sunulan hizmetler için Karşıyaka Belediyesi’ne ve Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar’a teşekkür etti.

İkinci Dönem Başlıyor

Karşıyaka Belediyesi Çocuk Kulübü’nde yeni kurs dönemi de Şubat ayında başlayacak. Kurslara ilişkin Çarşı Kültür Merkezi’ndeki kulüp binasından ve 364 14 28 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilecek.