20.04.2015

Diyabetik Lezzetler Park Kafe'de

Kent’ten ‘Sağlıklı’ Hizmet

Hizmet kalitesini artırmak ve daha fazla vatandaşa kapılarını açmak isteyen Karşıyaka Belediyesi kuruluşu Kent A.Ş, kafe ve restoranlarında ‘diyabetik menü’ hizmetini yaygınlaştırıyor. İlk olarak Kent Resto için oluşturulan ve büyük ilgi çeken menü, Mart ayı itibariyle Park Kafe’de de müşterilerin beğenisine sunuldu. Menüde yer alan özel tarifli zengin yemek çeşitleri; beslenmesine dikkat etmesi gereken hastaların yanı sıra, diyet ve hafif alternatifler arayanların da gözdesi oldu.

İçecekten Tatlıya

Usta aşçılar tarafından hazırlanan diyabetik menüde; özel formülleriyle detoks içecek, fesleğenli fırınlanmış domates çorbası, tavuk fajita, ıspanaklı piliç sarma, kavurma, dana madalyon, salata, limonlu sup gibi lezzetler yer aldı. Hem sağlıklı hem de lezzetli diyabetik çeşitler, uygun fiyatlarıyla da İzmirlilerin beğenisini kazandı.

Vazgeçilmez Mekanlar

Sosyal yaşamın vazgeçilmezi haline gelen Kent A.Ş. tesislerinden Kent Resto, geçen Eylül ayında, Girne Kültürpark’ın içerisinde, eski Lunapark alanında hizmete girdi. ‘Ye, iç, dinlen’ konseptine uygun olarak dizayn edilen ve Karşıyaka’ya yeni bir soluk getiren mekan, kısa sürede kendi müdavimlerini yarattı. Bostanlı Güzel Sanatlar Parkı içerisinde yer alan Park Kafe ise yemyeşil ağaçlarla kaplı bahçesi ve çocuk oyun alanıyla, 7’den 77’ye tüm Karşıyakalılara hizmet veriyor; konuklarına şehir içinde doğanın tadını çıkarma fırsatı sunmaya devam ediyor.