10.02.2016

Efsaneye Yakışır Turnuva

Sportif faaliyetleri desteklemek ve teşvik etmek için çalışmalarını sürdüren Karşıyaka Belediyesi, Karşıyakalı efsane futbolcu Gode Cengiz’in anısına futbol turnuvası düzenledi. Sahada kıyasıya mücadele eden gençler, sergiledikleri dostlukla da takdir topladı.

6 Takım, 115 Genç

Hasan Türker Futbol Sahası’nda gerçekleşen Gode Cengiz Futbol Turnuvası'na; Karşıyaka Belediyespor, Karşıyaka Spor, Becker Deniz FK, Demirköprü Spor, Mavişehir 79 Yıldız ve Denizspor katıldı. 10 gün süren organizasyonda 115 genç futbolcu forma giydi. Yeteneklerini sergileme fırsatı bulan genç sporcular, başarılı performanslarıyla göz doldurdu.

Kupa Sevinci

Tek devreli lig usulüyle yapılan karşılaşmalar sonunda; Becker Deniz FK şampiyonluk sevincini yaşadı. Karşıyaka Belediyespor ikinci, Karşıyaka Spor da üçüncü oldu. İlk 3’e giren takımlara derece kupaları, diğer takımlara anı kupaları takdim edildi. 115 sporcunun tamamına da anı madalyaları verildi.

“Gurur Duyduk”

Turnuvaya katılan genç sporcular, “Hem spor yaşamı hem de kişiliğiyle bizlere örnek olan Gode Cengiz’in anısına gerçekleşen bu turnuvada forma giymekten gurur duyduk. Yarıyıl tatilimizi böyle güzel bir organizasyonda, arkadaşlarımızla birlikte keyifle geçirmemizi sağlayan Karşıyaka Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” dedi.