07.11.2016

Karşıyaka’da Yılmaz Özdil İzdihamı

Son kitabında Atatürk Türkiyesi’nin Adam’larını yazan ve büyük beğeni kazanan Gazeteci- Yazar Yılmaz Özdil, Karşıyaka’da okurlarıyla buluştu. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da Adam kitabında kendisine yer veren Özdil’e kitabı imzalatarak teşekkür etti.

8 Saat İmza Dağıttı

Kırmızı Kedi Kitabevi’nin Çarşı içindeki şubesinde gerçekleştirdiği İmza Günü organizasyonu ‘izdihama’ dönüştü. Kitabını imzalatmak için sabah saatlerinden itibaren sıra bekleyenler, yaklaşık bir kilometrelik kuyruk oluşturdu. 8 saat boyunca imza dağıtan usta yazar Yılmaz Özdil, Kitabevi önüne akın eden sevenleriyle kucaklaştı, bol bol fotoğraf çektirdi.

Akpınar Teşekkür Etti

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da Adam kitabında kendisine de yer veren Yılmaz Özdil’i ziyaret ederek kitabı imzalattı. Akpınar “Sayın Özdil’e, bu değerli eserinde bana da yer verdiği için teşekkür ediyorum. Çocuklarıma bırakacağım en büyük miras Adam kitabıdır. Onur duydum, gururlandım” dedi. Kırmızı Kedi Kitabevi Sahibi Haluk Hepkon da imza gününe ilgi gösteren tüm Karşıyakalılara teşekkür etti.