Hizmetlerimiz

Sportif Yetenek Ölçüm Testi

Spor İşleri Müdürlüğümüze bağlı uzman spor eğitmenlerimiz eşliğinde ücretsiz yapılacak sportif testlerle 16 farklı performans ve yetenek ölçümü gerçekleştiriyoruz. Sportif ölçümler sonrası 8-10 yaş aralığındaki çocuklarımızın yeteneklerini keşfederek uygun spor branşına yönlenmesine katkı sağlayıp, sporu sevdirmeyi ve sağlıklı nesiller yetiştirmeyi aynı zamanda Türk Sporuna yetenekli çocuklarımızı kazandırmayı hedefliyoruz.

Amatör ve profesyonel takımların alt yapılarına da hizmet verdiğimiz Merkezimizde; 11-18 yaş aralığındaki lisanslı sporculara da antrenörleri ile işbirliği yaparak performans testleri uygulayıp somut verilerle sporcu gelişim takibi yapma olanağı sunmaktayız.

Çocuklarımıza uygulanacak sportif testlerde çoğunlukla insan faktöründen bağımsız ölçüm yapan profesyonel ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

Bu testlerin sonuçları neticesinde ebeveynler ‘‘Çocuğum hangi spor dalına yetenekli? Hangi spor branşına yönlendirmeliyim? Vücut analiz sonuçları normal değerlerde mi?’’ sorularına yanıt bulacaktır. 

Başvuru için Tıklayınız